Kristina Mockaitytė

Labai noriu pasidžiaugti, kad gyvenime pirmą kartą pavyko turėti fotosesiją apie kurią net minčių tokių neturėjau. Nuotraukos gavosi puikios, fotografė pasiruošusi ir su begalybe idėjų.. Po šios fotosesijos norisi dar dar ir dar…. Mes būtinai susitiksim! Ačiū Tau už tavo begalinę meilę darbui, už idėjas ir puikiai laiką praleistą kartu! Mylim tave!

Rekomenduoju 200%!!!!

Lina Juškėnaitė

Begalo džiaugiuosi, kad teko su šiuo žmogučiu turėti pačią nuostabiausia fotosesija, nuotraukos nuostabios, esu begalo patenkinta darbų, ši mergina padeda visuose atvejuose, pataria kaip geriau ką daryti, trūksta žodžių apsakyti kokia esu laiminga, ačiū didelis ir tikrai rekomenduoju visiems kas nori tobulų nuotraukų

Monika Vištartienė

Fotografė labai maloni, kupina patarimų ir idėjų. Labai supratinga ir kantri darbui su vaikais. Nuotraukos kalba už save. Esame labai dėkingi už užfiksuotas labai šiltas mūsų šeimos akimirkas

Lina Žemgulytė

Ačiū labai Ne pirma ir ne paskutinė fotosesija pas Jus . Mes labai smagiai, šiltai , praleidome laiką!! Be įtampos, be suvaržymų, be dirbtinių pozų….Nuotraukos, viršijo visus lūkesčius !!

Rolandas Šalčiūnas

Geriausia fotografavimosi patartis iš visų. Sugebėjome per 20minučių susitarti ką ir kaip darytume ir susitikti. O už pusvalandžio jau buvome lokacijoje ir darėme superines nuotraukas.

Oksana visko labai detaliai išklausinėjo ir siūlė daug savo idėjų. Komunikavom ir tarėmės kaip geriau gaudyti geresnius kampus per visą sesiją. Labai energinga ir pozityvi! Nuotraukas gavau rekordiškai greitai, jau kitą dieną. Geriausia sesija of all time!! Nuotraukos labai geros gavosi, geriau nei tikėjausi!!

Deimante Komkiene 

​Tikrai pozityvios nuotraukos, daug mielu, tikru akimirku pagauta, vos ne visas nuotraukas galima deti i remelius 🙂 tik geriausi atsiliepimai apie fotografe, likau labai patenkinta.

Gintarė Bertulienė

Džiaugiuosi paisirinkus Jus savo šventei. nuotraukos tikrai labai gražios, o ir mus, nemokančius pozuoti išmokino, fotosesijos pabaigoj jau be žodžių susikalbejome. Ačiū jums už darbą ir kūrybinės sėkmės!

Šarlotė Bartašiūtė 

Rekomenduoju šią fotografę fotografė turėjo jau pasiruošusi visą viziją tad laikas buvo labai produktyvus. Nuotraukos atėmė žadą savo grožiu! Padėjo ir paaiškino kokių pozų ir kadrų reiktų, labai gerai koordinavo ir buvo pasiruošusi visokiom situacijom! Viena geriausių fotosesijų ir nerealiai praleistas laikas!

Rasa Kivilšienė

Didelis Ačiū jums už išpildyta svajonę ačiū už nuostabias nuotraukas bei begalo nuoširdu bendravimą didžiausios sekmės jums